Selectam Bona pentru familie din UK

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra de recrutare selecteaza o BONA pentru o familie din Marea Britanie. Familia are un baietel de 11 luni. Plecarea este urgenta!

Responsabilitatile principale ale unei bone sunt:
• ingrijirea si supravegherea copilului,
• pregatirea meselor acestuia,
• intretinerea curateniei in camera si la locul de joaca al copilului.

In baza unui acord comun, Bona poate acorda ajutor in cadrul gospodariei, constand intr-un menaj usor, cumparaturi sau comisioane, ajutor la pregatirea meselor etc.

Program de lucru:
8 ore/zi, 5 zile/saptamana.

Se ofera:
- salariu de 600 Lire sterline/luna (150 Lire sterline/saptamana);
- contract pe minim 12 luni de zile;
- cazare gratuita;
- masa gratuita;
- plecare rapida.

CERINTE

Varsta minima preferata: 18
Varsta maxima preferata: 35

Candidata trebuie sa:
- cunoasca limba engleza la un nivel minim de conversatie;
- aiba experienta in ingrijirea copiilor;
- aiba o personalitate placuta;
- fie serioasa, responsabila si muncitoare;
- aiba un cazier curat;

Constituie avantaj detinerea unui permis de conducere categoria “B”.

Se accepta persoane de sex: Feminin

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tariful de evaluare a eligibilitatii este in valoare de 20 Lire Sterline, platibili in lei la cursul BNR din ziua platii, la data semnarii contractului de mediere, in momentul inscrierii in program.

Tariful de mediere este in valoare de 500 Lire Sterline, platibili in lei, la cursul BNR din ziua platii (si nu se achita inainte, ci dupa primul castig, in 2 rate lunare egale de cate 250 Lire Sterline), insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:

- 300 Lire Sterline (beneficiind astfel de o reducere de 40%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului cu familia gazda din Marea Britanie, inainte de plecarea din tara.

sau

- 200 Lire Sterline (beneficiind astfel de o reducere de 60%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.