Selectam AGENTI DE VANZARI pentru ANGLIA si GERMANIA!

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!"

COMPANII de produse COSMETICE din ANGLIA si GERMANIA, selecteaza URGENT AGENTI de VANZARI pentru diverse MALL-uri.

Persoanele care vor fi acceptate vor beneficia de o OFERTA SPECIALA atat din partea agentiei noastre, cat si din partea companiilor de vanzari, dupa cum urmeaza:

CASTIG MINIM GARANTAT in perioada Martie – Decembrie 2014 (Agentul beneficiaza de un castig minim garantat si comision din vanzari, daca acest comision depaseste suma lunara garantata)

In Anglia:
Martie-Octombrie 2014: 1000 Lire/luna
Noiembrie 2014: 1250 Lire/luna
Decembrie 2014: 1400 Lire/luna

In Germania:
Martie-Octombrie 2014: 1100 Euro/luna
Noiembrie 2014: 1500 Euro/luna
Decembrie 2014: 1700 Euro/luna

*Companii din domeniu care garanteaza agentilor de vanzari un castig minim garantat in primele 10 luni, in timp ce majoritatea altor companii de vanzari din ANGLIA si GERMANIA acorda doar comision din castig si niciun castig minim garantat.

Date concrete:
- in prezent, la aceste companii lucreaza peste 30 de candidati romani recrutati de Banca de Joburi;
- 98% dintre acestia nici nu vor sa auda de alte locuri de munca;
- 95% dintre acestia considera ca sunt tratati de companie foarte bine si ca au un management foarte bun;
- 95% dintre acestia se simt ca intr-o mare familie.
Responsabilitati:
Principalele responsabilitati ale AGENTULUI de VANZARI:
- Vanzarea produselor cosmetice comercializate de catre magazin;
- Interactiunea cu clientii si efectuarea de prezentari ale produselor comercializate;
- Oferirea de sfaturi clientilor;
- Incasarea banilor de la clienti pentru vanzarea produselor;
- Indeplinirea targhetelor de vanzare cerute de firma;
- Precum si alte activitati cerute de catre angajator.

Pentru posturile din Anglia, SE OFERA:

SALARIU:
- castig fix in primele 10 luni;
- comisionul din vanzari 15-22% in primele 6 luni daca castigul depaseste venitul garantat.

CAZAREA: 75 lire pe saptamana.
TRANSPORTUL: suportat de candidat.

ALTE DETALII:
- se ofera training de 5 zile platit;
- contract pe minim 6 luni, cu posibilitate de prelungire;
- sprijin in gasirea unei cazari ieftine;
- preluare de la aeroport platita de companie, dedusa din primul castig;
- petreceri si concursuri lansate in cadrul firmei;
- agentilor cu rezultate bune compania le ofera BONUSURI financiare;
- diverse bonusuri de stimulare cum ar fi: agentii care vand in ziua x in valoare de y lire primesc o saptamana de chirie gratuita;
- plecare rapida.

Pentru posturile din Germania, SE OFERA:

SALARIU:
- 1100 Euro/luna pentru perioada Martie-Octombie 2014;
- 1500 Euro/luna pentru luna Noiembrie 2014;
- 1700 Euro/luna castig garantat pentru luna Decembrie 2014.

CAZAREA: 80 Euro pe saptamana.

- se ofera training platit;

CERINTE

- fete/baieti/cupluri pana in 28 de ani;
- nu se cere experienta;
- nu se cere calificare;
- se cer cunostiinte bune de limba engleza (abilitate de comunicare);
- personalitate prietenoasa si devotament in munca;
- dorinta de castig foarte mare, incredere in fortele proprii, dorinta de a-si insusi tehnicile de vanzare propuse de companie.

*Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

BENEFICII OFERITE

Ore suplimentare platite:
Da
Bonusuri acordate:
In functie de performante.
Posibilitati cresteri salariale:
Da

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.