Selectăm femei pentru a lucra ca Îngrijitor bătrâni, în Anglia!

Brilliant Professional

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectăm femei pentru a lucra pe postul de Îngrijitor bătrâni/Infirmier/Asistent medical, în Anglia!

Programe:
- Infirmiere/Asistente medicale în Azile, Clinici și Spitale;
- Infirmiere la domiciliul pacientului.

CERINTE

- Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional;
- Permis de conducere (doar pentru oferta de Infirmier la domiciliul pacientului!)
- Experiență non-profesională (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs);
- Experienţă profesională (Cursuri de infirmier, Postliceala Sanitară) nu este obligatorie, dar poate constitui avantaj;
- Nu se solicită diplome/calificări pentru infirmieri/îngrijitori;
- Pentru Asistenții Medicali - se oferă suport pentru echivalarea studiilor in Marea Britanie (procedura NMC).
- Seriozitate
- Profesionalism
- Disponibilitatea de a lucra pe o perioadă de minimum un an de zile

BENEFICII OFERITE

- Se oferă contracte de muncă pe perioada nedeterminată;
- Contractele sunt full time și se pot efectua și ore suplimentare;
- Concediu de odihnă plătit - 28 de zile/an;
- Cazarea este asigurată contra cost;
- Pentru postul de Infirmier/Îngrijitor batrani, salariile sunt cuprinse între 7,60 şi 10,00 lire pe oră, în funcție de calificare și experiență
- Pentru postul de Asistent Medical, salariile sunt cuprinse între 9,00 și 20,00 lire pe oră, în funcție de calificare și experiență
- Asistență în obținerea NINO și cont bancar
- Posibiltate de dezvoltare profesională, salarizare progresivă

Brilliant Professional este o companie de selecție internațională.