Sales Agent pentru UK

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recruteaza

SALES AGENTS pentru Manchester, London, Blackpool, Wigan si Southport

Nu percepem comision pentru gasirea unui loc de munca

Locatii curente fiind Bournemouth, Reading & Brighton, Leeds, Birmingham, Sheffield și Blackpool.
Locatie viitoare- Vom deschide noi puncte de comercializare în mall-urile Manchester, Wigan și Southport.

Rolul: Datorita expansiunii noastre rapide suntem in cautarea de personal .

Salariul si beneficiile:
• VENITUL FIX+ COMISION venitul de baza este de de 25 de lire sterline pe zi+ comision 10% din vanzari, pana cand veti dori sa lucrati doar pe comision (20% -30%) pentru a face mai multi bani. Plata pentru serviciile prestate de dvs se face la 2 saptamani in contul dvs bancar deschis in UK.
• In cazul in care acceptati plata doar din comision, media firmei din UK de plata catre candidati este intre -£ 1700 - 3500 lire sterline pe o luna.
• Compania ofera cazare si se va deduce din venit(aproximativ 250-300 de lire sterline pe luna, in functie de locatie).
• Biletul de avion il va cumpara viitorul angajat dar se va returna 50 % in momentul sosirii in UK si 50 % dupa primele doua luni de munca.
• Veti fi asteptat in aeroport si condus la cazare
• Veti lucra ca self-employed si veti primi contractul inainte de a pleca din Romania. Companie din Marea Britanie va va ajuta si va va sprijini in a face documentele pentru a fi inregistrat legal ....

CERINTE

Conditii de acceptare :

• un nivel bun al limbii engleze
• motivati de castiguri cat mai consistente
• abilitati inter-personale si de comunicare
• deschisi spre lucruri noi,
• energici si pozitivi

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal