sales agent ANGLIA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conditii de selectie:

· Limba engleza nivel mediu;

· Persoana dinamica, motivata, pozitiva, energica, sociabila, prietenoasa

CERINTE

Locatia de desfasurare a activitatii :Mall-uri din Londra, Sheffield, in standuri special amenajate ale companiei unde sunt expuse produsele cosmetice.
q Salariul minim garantat este de 750 lire sterline pentru prima luna sau comision intre 20-30% una dintre cele 2 care este mai mare,

q Incepand din a doua luna se ofera doar comision din vanzari 20% -30% bonusuri procentuale in functie de vanzarile dvs., in fiecare zi. Datorita faptului ca sunteti platit dupa prima luna pe baza de comision incasarile dvs vor fi in functie de cat vindeti dvs, cu cat vindeti mai mult cu atat incasarile sunt mai mari.

q Salariul este fi platit la doua sapatamani ,

q Cat puteti castiga din commision?

Sales /day £
Income / day £
Monthly income £

400
88
2,200

500
110
2,750

600
132
3,300

q 400 de lire/ zi este vanzarea medie facuta de un agent de vanzari pe zi pentru firma ,

q Fiecarui candidat i se va returna costul biletului de avion numai daca va lucra cel putin 60 de zile , doar atunci angajatul va avea dreptul la rambursarea integrală a biletului de avion (in limita a 100 de lire sterline).

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal