Reprezentanti vanzari produse cosmetice U.K-fara experienta

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Țara: UK

Activitatea se desfaşoară în centre comerciale de renume.
Se lucrează în medie 6 - 8 ore /zi.
Săptamânal se acordă 1 zi liberă, în funcţie de programul săptămânal.
După primele 6 luni vă pot creşte salariul şi bonusurile.

Posibilitatea de a avansa pe postul de trainer sau manager.

Brilliant Recruitment-Alegerea numarul 1 a Angajatorilor de Top, Lider in Selectie Internationala!

CERINTE

Cerinţe:

• Limba Engleză – la nivel conversaţional/mediu
• Persoane energice, cu spirit de echipă, motivate
• Bune abilităţi de comunicare cu personalitate deschisă provocărilor profesionale
•Atitudine pozitivă, deschisă, sociabilă
•Vârsta cuprinsă între 18 – 35 ani.
•Experienta nu este obligatorie, dar reprezintă avantaj.

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595