Reprezentant vanzari produse cosmetice de lux

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iubeşti cosmeticele şi îţi doreşti un loc de muncă în vânzări?

Selectăm tineri ( fete şi băieţi ) cu vârsta cuprinsă între 20 - 35 de ani pentru a lucra in marile centre comerciale în Anglia, Irlanda sau Scoţia pe funcţia de REPREZENTANT VÂNZĂRI PRODUSE COSMETICE DE LUX

Puteţi câştiga 2000 lire/ lună şi chiar mai mult! De dumneavoastră depinde!
Se oferă contract de minimum 6 luni de zile, cu posibilitate de prelungire.
Transportul este decontat de către angajator.

Vi se asigura cazarea de către angajator, contra cost.
Cerinţe:

- limba engleză,
- aspect plăcut,
- abilităţi de comunicare.

Nu mai aştepta! Aplică acum!

Trimite CV pe office@brilliantrecruitment.ro

Relaţii suplimentare la telefoane: 0350/417794,0770378936, 0773345679.
www.brilliantrecruitment.ro
program : luni - vineri, 09.00 -17.00

CERINTE

- limba engleza

BENEFICII OFERITE

- decontare transport
- training platit

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595