Rectificator universal

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti un contract de munca in strainatate pe termen lung? Cauti un salar motivant in Marea Britanie? O companie specializata in ingineria si manufactura de mare finete cauta rectificatori universali, motivati si cunoscatori de limba engleza la un nivel conversational. Se va lucra dupa un design/plan prestabilit, in serii mici, piese intre 0.5 si 150 Kg pe utilaje conventionale.

Responsabilitati:

- Operarea masinilor de rectificat (rectificarea suprafetelor interne si externe)
- Se va lucra cu materiale precum otel, aluminiu, bronz si materiale plastice
- Se va lucra cu tolerante intre 0.1 mm si 0.01 mm

CERINTE

- Experienta minim 5 ani pe o pozitie similara
- Cunostinte de operare masina de rectificat
- Cunostinte de desen tehnic
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Cazarea asigurata temporar pana la gasirea unei locatii permanente

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.