Recrutare de personal pe diferite domenii în Europa! Fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm personal pentru un colaborator al nostru, pe diferite domenii de activitate:
1) Femei pentru îngrijire persoane la domiciliu în Anglia
(se cere limba engleză - nivel mediu conversaţional)
2) Şoferi TIR în Anglia şi Cehia
(se cere limba engleză sau germană - nivel mediu conversaţional)
3) Ingineri programatori SPS în Germania
4) Electricieni în Norvegia
(se cere limba engleză - nivel mediu)
5) Asistenţi medicali în Anglia
6) Candidaţi cunoscători ai limbii engleze la nivel mediu de conversaţie ce doresc să lucreze în Anglia (se poate opta pentru mai multe domenii de activitate în funcţie de pregătirile şi opţiunile fiecăruia)

CERINTE

Medii cunoştiinţe de limbă englezăsau germană!
Disponibilitate de plecare în ianuarie!
Permis conducere cat. B - AVANTAJ!

BENEFICII OFERITE

AVANTAJ!
NU percepem niciun fel de taxe sau comisioane!

Aşteptăm cu interes CV-urile dumneavoastră şi pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com
Mai multe detalii la unul din nr de telefon:
0754059286
0749044785
0355/429260!

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.