Recrutam personal pentru depozite Anglia

Broker Ideal

Job expirat

RESPONSABILITATI

BROKER IDEAL selecteaza urgent lucrator manipulant marfa depozit UK. Se cere cunoasterea limbii engleze la nivel de incepator. Nu exista limita de varsta.
Profilul candidatului cautat:
- Femei, barbati sau cupluri.
- Harnici si de incredere.
- Persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica buna, cu bune abilitati de comunicare, organizati
Cei intersati sunt invitati sa aplice cu CV ul pe site ul brokerideal.
BROKER IDEAL este o companie de recrutare si plasare personal in strainatate.
Puteti gasi locuri de munca in strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.brokerideal.ro.
Cei interesati ne pot contacta la numerele de telefon de pe site-ul www.brokerideal.ro. Daca aveti intrebari, va rugam nu ezitati sa ne contactati.
Cu respect,
Echipa BROKER IDEAL
Sos. Berceni, nr. 3, bl. 2, sc. 2,
ap. 56, sect. 4, Bucuresti, Romania

CERINTE

Agentie recrutare, selectie si plasare personal in strainatate.