Recrutam Asistenti Medicali pt Clinici Private, UK

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Sector: Clinici private
Interviuri pe Skype in Octombrie
Locatii: Hitchin, Herts
Salariu: incepand cu £27,000 / an

CERINTE

• Experienta de minim 1 an
• Candidatii trebuie sa fie inregistrati la NMC
• Engleza la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

• Salariu anual: incepand de la £27,000 / an
• Program standard de lucru: 37,5 ore / saptamana
• Ture de zi si de noapte
• Experienta este recunoscuta
• Training platit
• Concediu de 28 de zile / an
• Schema de pensii

Va ajutam cu:
• Inregistrarea la NMC
• Materiale pregatitoare pentru interviu
• Simulari de interviu in limba engleza

Mai multe informatii:
Mihai Oraseanu
E-mail: mihai@vplheathcare.com
Phone: 0040 725 915 597

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.