Programator/operator CNC

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru una dintre cele mai importante companii din UK in domeniul ingineriei de precizie si a fabricarii de componente cu ajutorul masinilor CNC cautam programatori/operatori/ pe masina CNC.

Responsabilitati:
- Programarea,operarea si reglarea masinilor CNC;
- Interpretarea desenului tehnic si setarea masinilor conform planului;
- Realizarea de piese de mai multe dimensiuni;
- Materiale cu care se lucreaza: otel, inox si aluminiu;
- Se lucreaza pe centre de prelucrare Mazak in 5 axe;
- Se lucreaza cu sistemul de operare Mazatrol;

CERINTE

Minim 5 -10 ani pe o pozitie similara;
- Limba Engleza – la nivel conversational;
- Experienta cu sisteme de contol Mazatrol;
- Cunostinte in interpretarea desenului tehnic;
- Calificare in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit: 1900 – 2400 Lire/luna

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.