Posturi in Sanatate - Anglia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra recruteaza si plaseaza candidati, pe urmatoarele pozitii vacante din domeniul sanatatii, in Anglia:
- Infirmieri
- Asistenti sociali
- Asistente medicale

Se lucreaza in azile de batrani sau in clinici pentru persoane cu dizabilitati, in conditii foarte bune de calitate si igiena, in schimburi atat de zi cat si de noapte.

Salarizarea este de minim 6,08 Lire Sterline/ora. Salarizare aproximativa: 972 – 1.728 Lire Sterline/luna, avand in vedere orele suplimentare si turele de noapte.

Azilele de batrani/clinicile medicale sunt pe tot teritoriul Angliei, dar cu preponderenta in imprejurimile Londrei, Devon, Bath, Bristol, Birmingham, Leeds, Liverpool etc.

Contractele de munca sunt pe o perioada de 12 luni.

CERINTE

La acest program pot aplica persoanele care:
- au cunostinte de limba engleza la nivel cel putin conversational;
- nu au cazier judiciar;
- sunt clinic sanatoase, atat fizic, cat si psihic.

Pentru postul de Infirmier nu este necesara experienta, dar constituie avantaj la selectie.