Posturi in restaurante din UK

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatii pot alege optiunea de plata a taxei de mediere din salariu.

Restaurante de renume din Marea Britanie selecteaza personal. Pozitiile vacante sunt de Bucatari si Asistenti de Bucatari. Plecari rapide!

Principalele responsabilitati:
- prepararea produselor alimentare la cel mai inalt nivel calitativ;
- pregatirea ingredientelor pentru meniul zilnic;
- supravegherea personalului junior (Chef de partie);
- pastrarea curateniei la locul de munca;
- asigurarea controlului calitatii si prospetimii preparatelor, a temperaturilor recomandate din spatiile destinate productiei;
- stocarea si depozitarea produselor;
- mentinerea ordinii si igienii impuse.

Program de lucru: Minim 36 ore/saptamana

Beneficii:
- Contract legal pe perioada nedeterminata.
- Castiguri excelente: Asistent Bucatar - castiguri intre 6,31-7 GBP/ora (in functie de CV, calificari sau experienta); Bucatar/Chef de partie - castiguri intre 7-8,41 GBP/ora (in functie de CV, calificari sau experienta).
- Mesele oferite GRATUIT în timpul orelor de program.
- Cazare temporara de 2 saptamani platita de catre angajator. (Cazarea permanenta este identificata si platita de candidat.)

CERINTE

Candidatii trebuie sa:
- aiba o calificare de baza si o experienta de cel putin 1 an in domeniu;
- cunoasca limba engleza la nivel mediu sau bun;
- cunoasca tehnicile de baza din domeniu, normele de igiena si de siguranta, sa dea o atentie deosebita detaliilor in ceea ce priveste serviciul produselor alimentare (calitate, consistenta etc.);
- sa fie dornici sa invete si sa isi dezvolte abilitatile.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:
- 360 RON taxa de inscriere si procesare dosar;

- Taxa de mediere: In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult:

VARIANTA 1: 375 Lire Sterline – Daca se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.
VARIANTA 2: 450 Lire Sterline - Daca se plateste la semnarea contractului comercial, inainte de plecarea din tara.
VARIANTA 3: 600 Lire Sterline - Daca se plateste din primul castig.
VARIANTA 4: 750 Lire Sterline - Daca se plateste in 3 rate lunare, din castigul lunar, cate 250 Lire Sterline/luna.

- Biletul de avion.