Posturi in domeniul hotelier - Anglia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Euro Staff Solution ofera locuri de munca in domeniul turistic din Anglia persoanelor interesate, chiar daca acestea nu au calificare sau experienta.

Se lucreaza in hoteluri, restaurante, cafenele, baruri, in conditii foarte bune de calitate si igiena, in schimburi atat de zi cat si de noapte.

Salarizare aproximativa: 972 – 1.728 Lire Sterline/luna, avand in vedere orele suplimentare si turele de noapte.

Contractele de munca sunt pe o perioada de 12 luni.

AVANTAJELE PROGRAMULUI:
a) Dupa 12 luni de munca neintrerupta in Marea Britanie puteti obtine blue card-ul, care va dreptul sa lucrati fara restrictii in Marea Britanie, in orice domeniu.
b) Se lucreaza minim 35 ore/saptamana, deci se pot face multe ore suplimentare foarte bine platite. Multi dintre candidatii nostrii practic isi dubleaza astfel veniturile.
c) Acest program ofera deci un mare avantaj pentru cine doreste sa lucreze pe termen lung in Marea Britanie si sa se realizeze pe plan profesional. Puteti opta fie sa faceti o cariera in acest domeniu deoarece dupa 12 luni salariul creste automat, iar dvs. puteti promova, fie dupa 12 luni odata cu obtinerea blue-card-ului sa va mutati in alt domeniu de activitate sau la alt angajator.
d) Obtinerea unei diplome in domeniul turismului, recunoscuta international NVQ – Level 2.

CERINTE

Candidatii ideali:
• au cunostinte de limba engleza la nivel cel putin conversational;
• nu au cazier judiciar;
• sunt clinic sanatosi atat fizic, cat si psihic.

Experienta minima in domeniul hotelier reprezinta avantaj la selectie.

BENEFICII OFERITE

Candidatii pot alege optiunea de plata a taxei de mediere din salariu.