Personal Spalatorie - salarizare cuprinsa intre £6:50 - £7:70 lire sterline brut pe ora

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce ofera Angajatorul :

- Perioada contractului: minimum 1 an de zile cu posibilitate de prelungire
- Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana
- Asigurari sociale,
- Asigurari medicale,
- Cazare asigurata de angajator contra cost
- Concediu platit,

CERINTE

Conditii impuse de Angajator:

- Experienta in Domeniu Constituie un avantaj
- Cunostinte medii de limba engleza
- Va rugam sa faceti urmatorul test si sa ne confirmati rezultatul.
- http://www.ipassielts.com/main/test

- Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Ce trebuie sa stiti?

NU PRECEPEM COMISION SAU TARIF DE MEDIERE PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.