Personal Restaurant/Kebab Shop/Cafenea ANGLIA

AXAJOBS LINE SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

AXAJOBS GALATI selecteaza Personal pentru:

- Restaurant cu specific italian
- Kebab Shop
- Cafenea

Se ofera:
- contract pe o perioada minima de 6 luni
- salarii cuprinse intre 700-900 GBP net/luna + ore suplimentare platite + bacsisuri, in functie de post
- cazare si masa gratuite
- preluare din aeroport

CERINTE

- Personal servire restaurant (2 Ospatarite, cu minim de experienta, cu o recomandare, engleza nivel mediu)
- Personal curatenie in bucatarie restaurant(1 Spalator/Spalatoreasa vase) - cu sau fara experienta, engleza nivel mediu
- Personal in bucatarie (2 fete/baieti - Ajutori bucatari) pentru un Kebab Shop, cu minim de experienta, engleza nivel mediu)
- Personal cafenea (1 fata, ajutor bucatarie cafenea care sa si serveasca la tejghea, cu minim de experienta, engleza nivel mediu)

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate, cu sediul in Galati, Str. Brailei nr.26, inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015.