Personal pentru Spalatorie - Centru Medical- Anglia

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un Centru de Ingrijire batrani din Surrey / Anglia recrutam Personal Laundry / la spalatorie

Numar de locuri : 1
Program 4 ore/zi- candidatul poate lucra 4 ore in completare ca si Infirmier

Salariul : 6.7 lire sterline/ora ( in primele 3 luni ) , 7 lire sterline/ ora dupa primele 3 luni

Cazarea poate fi asigurata de angajator pentru 265 lire sterline/ luna – in camera dubla

Transportul Romania- Anglia poate fi platit de angajator si va fi rambursat din primul salariu

CERINTE

- femeie cu varsta cuprinsa intre 30-50 ani

- bune cunostinte de limba Engleza

- disponibilitatea de a lucra in Anglia 6-12 luni

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro