Personal Pentru Ingrijirea Pacientilor in Azil UK

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crearea unei relaţii cu pacienţii;
Identificarea nevoilor speciale ale pacienţilor;
Asistarea în efectuarea exercitiilor fizice;
Sprjinirea pacienţilor în activităţile zilnice;
Stabilirea unei rutine de lucru care ajută pacienţii cu activităţile zilnice;
Asigurarea confortului pacienţilor asistaţi;
Asistarea alimentaţiei şi administarea alimentelor;
Asigurarea suportului emoţional, atât a pacienţilor cât şi a familiei;
Asigurarea condiţiilor igienico-sanitare;
Ture de zi şi de noapte.

CERINTE

Cunoaşterea limbii engleze cel puţin la nivel conversaţional;
Experienţa în domeniu nu este obligatorie, dar experienţa profesională sau non-profesională (personală) constituie un avantaj;
Este obligatorie cunoaşterea îndatoririlor unui infirmier.

BENEFICII OFERITE

- Salarizarea este cuprinsă între 7,85£/oră şi 9£/oră
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- Cazare + 2 mese pe zi asigurate la un hotel din Leeds timp de o săptămână - pe perioada cursului de inducție și până la plasarea la locul de muncă;
- Două măriri salariale în primul an de muncă;
- 35 ore de muncă obligatorii pe săptămână, cu posibilitatea de a lucra până la 60 de ore pe săptămână;
- Concediu de odihnă plătit - 28 zile/an;
- Suport în obţinerea National Insurance Number şi deschiderea contului bancar;
- Asigurare de răspundere civilă şi verificarea cazierului pe teritoriul Angliei (Verificarea DBS);

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595