Personal necalificat depozit UK

S.C. Recruitment UK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizare de colete in depozitele unora dintre cele mai mari companii din Marea Britanie.
- adunare produse;
- ambalare produse;
- depozitare produse;
- primire produse;
- etichetare, scanare produse;

CERINTE

- cunostinte de lb. engleza la nivel mediu;
- atentie la detalii;
- rezistenta fizica;
- disponibilitate la ore suplimentare;
- persoane motivate, serioase.

BENEFICII OFERITE

- postul nu necesita experienta, se acorda training;
- salariu motivant intr-o perioada aglomerata;
- sansa obtinere post permanent & oportunitate promovare in functie de data plecarii;
- suport logistic;
- sprijin in obtinerea cazarii.

We are professional recruitment consultants specialized in providing and sourcing permanent and temporary personnel for both skilled and unskilled labor, mostly for the Automotive Industry, Electronic Industry and Internet Sales Companies in the United Kingdom.