Personal INGRIJIRE COPII SI TINERI in clinicile specializate din Marea Britanie - Cel mai atragator program din Romania

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

ZERO TARIF DE MEDIERE!
Plecari rapide, chiar si in cuplu si avantaje considerabile!

AVANTAJE
- Sprijin post-plasament pe toata perioada contractului de munca
- Acces la serviciul urgenta 24/7
- Cazare gratuita pe perioada trainingului, cazare pre-platita de angajator la momentul inceperii prestarii muncii si deducerea costurilor asociate din castig
- Masa asigurata in timpul programului de lucru
- Stagiu de pregatire gratuit, urmat de crestere salariala substantiala
- Sansa de a-ti fi platit biletul de avion, in functie de CV si impresia lasata la interviu
- Acces la un plan de cariera (sanse reale de promovare)
- Sprijin in vederea obtinerii NINO si a deschiderii unui cont bancar
- Preluare de la aeroport
- Pot fi acceptate si persoanele peste 55 de ani

CARACTERISTICILE LOCULUI DE MUNCA
• Sarcini: ingrijire copii/ tineri internati in clinici medicale specializate private din UK
• Natura contractului: de munca
• Castigul: min. 6.70 - 7.20 GBP (in functie de varsta) pana la 8 GBP/ ora la finalizarea stagiului de pregatire
• Ore suplimentare platite extra
• Numarul de ore de munca: minim 39 ore/ saptamana, ture de zi si de noapte
• 1-3 zile libere pe saptamana, stabilite de comun acord cu angajatorul
• 28 de zile de concediu/ an
• Durata contractului: nedeterminata

CERINTE

PROFILUL IDEAL:
• NU se necesita calificare sau experienta in domeniu
• Limba engleza la nivel conversational
• Amabilitate, rabdare, seriozitate, comunicativitate
• Abilitati de (auto)organizare si dorinta de munca
• Stare medicala generala buna

BENEFICII OFERITE

Pentru toate informatiile, nu ezitati sa ne contactati: 0376.444.555.

Va dorim succes,
Banca de Joburi

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .