Personal INGRIJIRE BATRANI in MAREA BRITANIE (inclusiv Asistente) - Plecari rapide si sigure - De 15 ani efectuam plasamente in strainatate ! Oferta unica in Romania: FARA TARIF INSCRIERE si FARA COMISIOANE ! Garantam cele mai bune salarii de pe piata

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

ZERO TARIF DE MEDIERE!
ZERO TARIF DE INSCRIERE PANA LA SFARSITUL LUNII!
Plecari rapide, chiar si in cuplu si avantaje considerabile!

CARACTERISTICILE LOCULUI DE MUNCA:
• Natura contractului: prestari servicii
• Castigul: Incepe cu 7.40 GBP/ ora, cu o crestere dupa 3 luni la 7.65 GBP/ ora, iar dupa 12 luni la 8.10 GBP/ ora. Castigul lunar aproximativ: 1.113 - 2.291 GBP brut.
• Se returneaza pana la 100 GBP din contravaloarea biletului de avion, in momentul in care candidatul ajunge in Marea Britanie
• Numarul de ore de munca: intre 35 – 72 ore/ saptamana
• 1-2 zile libere pe saptamana, stabilite de comun acord cu beneficiarul
• Durata contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire
• Sarcini: ingrijirea batranilor sau persoanelor cu dizabilitati internate in azile private din Marea Britanie – asistarea alimentatiei, administrarea medicamentelor si aplicarea prescriptiilor medicale, acordarea primului ajutor, imbaierea, mobilizarea si transportul, supravegherea starii de sanatate, asigurarea conditiilor igienico-sanitare, etc.

AVANTAJE:
• Plecare rapida
• Cheltuielile de training si cazarea din timpul acestuia deduse lunar din venituri
• Cazarea preidentificata, costurile deduse din venituri
• Masa asigurata in timpul programului de lucru
• Experienta sau calificarea nu sunt obligatorii pentru femei
• Acces la un plan de cariera (sanse reale de promovare)
• Sprijin in vederea obtinerii NINO si a deschiderii unui cont bancar
• Acceptate si cuplurile, daca barbatii au experienta in domeniu

CERINTE

PROFILUL IDEAL:
• Limba engleza la nivel minim conversational
• Amabilitate, rabdare, seriozitate si responsabilitate
• Abilitati de (auto)organizare
• Comunicativitate, dorinta de munca si de ajutorare
• Conditie medicala generala buna

BENEFICII OFERITE

COSTURI:
- Bilet de avion
- Bani de buzunar
FARA TARIF DE MEDIERE!
FARA TARIF DE INSCRIERE PANA LA SFARSITUL LUNII!

Pentru toate informatiile, nu ezitati sa ne contactati: 0376.444.555.
Va dorim succes,
Banca de Joburi

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .