Personal hotelier UK

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB4LIFE recruteaza candidati pentru diferite pozitii in domeniul HOTELIER In Marea Britanie:
OSPATARI/OSPATARITE;
PERSONAL CURATENIE;
PERSONAL BUCATARIE - ajutor bucatar, spalator vase, bucatar (diferite ranguri: Sous Chef, Chef de Partie);

Oferta salariala: In functie de pozitie - incepe de la 1000 GBP/luna NET + tipsuri
Contract de munca: semnat cu angajatorii din Marea Britanie
Locatii: Kent, Surrey, Manchester, etc.

Beneficii:
cazare asigurata de catre angajator;
contract de munca semnat si declarat in Marea Britanie;
concediu de odihna;

CERINTE

Cerinte:
experienta profesionala in domeniu minimum 2 ani
cunostinte de limba engleza nivel mediu
disponibilitate pentru efectuarea orelor suplimentare atunci cand e nevoie

Pentru detalii ne puteti contacta telefonic sau pe email.

NU PERCEPEM COMISION/TAXA DE LA CANDIDATI!!!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.