PERSONAL HOTELIER UK

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

BUCATARI, OSPATARI, OSPATARITE, AJUTOR BUCATAR, RECEPTIONERI, MENAJERE - UK

BUCATARI/OSPATARI / OSPATARITE / BARMANI- CONTRACTE RESTAURANTE SI HOTELURI DIN UK.

Agentia de recrutare Brains Consulting recruteaza personal hotelier (hotel/restaurant staff) pentru Hoteluri si Restaurante din Marea Britanie, inclusiv Londra . Brains Consulting ofera locuri de munca pentru persoane necalificate sau calificate in domeniul hotelier – pentru urmatoarele posturi disponibile:

- Bucatari, Ospatari, Ospatarite, Barmani, Barmanite, Receptioneri, Menajere

Personal hotelier pentru hoteluri si restaurante in Marea Britanie , contracte de minim 12 luni

CERINTE

Cerinte /Candidatul ideal:

- limba engleza la un nivel conversational;
- experienta in domeniu - este necesara experienta minim 3 luni pentru pozitia pentru care se aplica!

- Fara antecedente penale ( se solicita cazier judiciar);
- Trebuie sa fie clinic sanatos;
- Persoana sociabila, amabila;
- Avantaj - diploma in domeniu

VA SOLICITAM SA NU APLICATI DACA NU AVETI EXPERIENTA MINIM 3 LUNI PENTRU ACEASTE POZITII!

Beneficiile obtinerii unui post in UK:
- Contract de munca legal inregistrat in UK
- Salarizare la nivel european
- Ore suplimentare platite
- Asigurarea medicala si sociala
- Concediu anual de 25 de zile
- Posibilitatea prelungirii contractului de munca
- Sansa de a dezvolta o cariera in domeniu in UK

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti sau interviu telefonic / online.

BENEFICII OFERITE

Conditii de salarizare :

De la 6.50 Lire Sterline Brut / Ora (pentru cei necalificati) + tips
- Se efectueaza in medie 40 ore /saptamana + ore suplimentare
- Durata: Contract de munca minim 12 luni.Se poate prelungi dupa efectuarea celor 12 luni
- Timp de lucru: 40 ore/saptamana, 8 ore/zi minim / schimburi
- Ore suplimentare in functie de necesitatile angajatorului, se platesc separat.

- Cazarea este asigurata contra cost si include utilitatile, gaze, apa, caldura, curent. Se poate opta pentru cazare in incinta hotelului (50 GBP/saptamana) sau in alta locatie care sa fie aproape de hotel (75-80 GBP/saptamana)
- Transportul este suportat de fiecare candidat in parte.

Masa: Este oferita in functie de politica fiecarui angajator , pot fi si angajatori ce nu ofera masa sau pot fi angajatori ce ofera doar o singura masa pe zi.

Conditii de lucru excelente, Hoteluri de 3 , 4 si 5 stele, restaurante cu specific international.

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.