Personal Hotelier pentru Anglia

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra ofera locuri de munca in domeniul turistic (hoteluri, restaurante, cafenele, baruri) persoanelor interesate chiar daca nu au calificare sau experienta.

Locurile de munca vacante in acest moment sunt urmatoarele:
- Cameriste
- Ospatari/Ospatarite
- Barmani
- Ajutori Bucatar
- Bucatari
- Receptioneri
- Personal curatenie
- Personal intretinere/mentenanta
- Vanzatori
- Hostesa/Bell Boy si alte posturi in domeniul hotelier

SALARIZAREA este de minim 6,19 Lire Sterline/ora. Salarizare aproximativa: 972 – 1.728 Lire Sterline/luna, avand in vedere orele suplimentare si turele de noapte.

Locatiile de munca sunt pe tot teritoriul Angliei, dar cu preponderenta in imprejurimile Londrei, Devon, Bath, Bristol, Birmingham, Leeds, Liverpool etc.

Contractele de munca sunt pe o perioada de 12 luni si se prelungesc automat daca va doriti si dvs. acest lucru.

CERINTE

La acest program pot aplica persoanele care:
• au cunostinte de limba engleza la nivel cel putin conversational;
• nu au cazier judiciar;
• sunt clinic sanatoase atat fizic cat si psihic.

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare, etc…).

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .