Personal hotel/restaurant - UK - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare Head-Hunting, cu o experienta de 15 ani in recrutarea nationala si internationala, va ofera oportunitatea de a lucra in lanturi de restaurante/hoteluri, din Marea Britanie, fara a plati nici un fel de comision sau taxa!

Pozitiile disponibile in acest moment sunt:

- receptioner
- barman
- bucatar
- bucatar-sef
- camerista
- portar de noapte

Oferta:
- salarii cuprinse in intervalul: 14000-18000 lire (impozabil anual)
- pentru bucatar-sef si bucatar sef de schimb salariile intre 21.000 - 25.000 lire (impozabil anual)
- contract de munca pentru 2-3 ani, cu perioada de proba
- asigurare medicala si taxe sociale incluse

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Va rugam sa trimiteti CV cu fotografie prin e-mail la: office@head-hunting.ro

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

CERINTE

- varsta minima 21 de ani
- experienta minim 3 ani pe o pozitie similara
- disponibilitate de a lucra 2-3 ani in UK
-disponibilitate pentru ore suplimentare

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.