Personal Curatenie Spital Anglia - Interviuri cu Angajatorii

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Interviuri cu ANGAJATORUL pentru Personal Curatenie pentru - Spital din Anglia

NU SE PERCEP COMISIOANE SAU TAXE DE LA CANDIDATI

INTERVIURILE SE VOR TINE LA BUCURESTI - 3 APRILIE 2014

Locatii de Job : Winchfield, Hampshire

Program : 38 ore/ saptamana, rotatii de 6 saptamani
Salariul : £7.88 per hour ( £ 1117 NET pe luna )
Se ofera support in gasirea unei locuinte si pentru transport in Anglia

CERINTE

- nivel bun de limba engleza
- de preferat experienta anterioara in domeniu
- personae fara antecedente penale
- persoana sociabila , comunicativa, adaptabila

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro