PERSONAL CURATENIE

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dupa recrutarile de succes din anul 2016, partenerul nostru din Londra, un furnizor specializat de servicii de curatenie pentru sectorul cazarilor pentru studenti, revine in Romania pentru noi angajari. Cu mandrie putem afirma ca angajatorul este lider de piata in industria de curatenie privata si in cadrul caminelor de studenti din centrul Londrei.

Se cauta candidati pentru pozitia de:
AGENT CURATENIE - cu si fara experienta in domeniu
COORDONATOR ECHIPA

Numar posturi disponibile: 200
Tip Contract: perioada determinata ( iunie-septembrie )
Locatie: Centrul Londrei, Marea Britanie
Data de start: iunie 2017
Oferta salariala: salariul mediu lunar net de 1.400 GBP (minimum asigurat 1.100 GBP) - salariul este in functie de orele lucrate si camerele facute.

INTERVIURI DIRECTE CU ANGAJATORUL in Bucuresti (28 aprilie) si Constanta (29 aprilie)

Beneficii:
CONTRACT DE MUNCA
CAZARE - asigurata contracost (toate utilitatile incluse: apa, lumina, internet) - in cadrul caminelor de studenti din centrul Londrei;
Suport in transferul de la aeroport catre Londra;
Transportul pana in Marea Britanie - va fi asigurat de fiecare candidat in parte;
Transportul local in comun - va fi asigurat de fiecare candidat in parte;

Cerinte:
Nivel Engleza - constituie avantaj;
CV completat la zi - in limba romana;
ID Skype - pentru sustinerea interviului;
Experienta in domeniu - reprezinta avantaj;
Seriozitate;

CERINTE

Responsabilitati:
Pregatire camera pentru curatenie;
Adunarea gunoiului sau a lucrurilor nefolositoare;
Folosirea corespunzatoare a produselor de curatenie;
Curatenia bucatariei, baii, dormitorului in conformitate cu standardele impuse;
Aspirat/sters praf in camera;
Schimbare lenjerie;
FARA TAXE/COMISIOANE!!!

Pentru detalii ne puteti contacta telefonic la 0720 878 151 / 0775 327 497 / 0775 327 496 sau pe email la office@job4life.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.