Personal auxiliar Care Homes

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brilliant Recruitment, agentie autorizata specializata in selectia personalului pe plan international, cauta personal (barbati calificati si femei necalificate/calificate), cunoscatori de limba engleza la nivel conversational/mediu, pentru asistenta la domiciliul pacientului-Domiciliary Care Assistants, ingrijire in institutii medicale -Care Assistants/Nurses, avand la baza parteneriate cu mai multi angajatori importanti din domeniul medical de pe tot teritoriul Marii Britanii.

NU SE PERCEP SERVICII DE MEDIERE SAU ALTE TAXE!!!

Brilliant Recruitment-numarul I in selectie personal la nivel international din Sud-Vestul Romaniei

CERINTE

Limba engleza la nivel mediu.
Permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

Asigurare medicala.

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595