OSPATARI - MAREA BRITANIE

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;
acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi.
asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii notelor de plata si predarea sumelor incasate la sfarsitul turei catre seful de sala.
prezentarea la fiecare masa a bonului fiscal si al notei de plata.
raspunderea pentru calitatea serviciilor oferite.

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara de minimum 12 luni;
Cunoasterea limbii engleza la nivel conversational ( B1 )
Seriozitate
Atentie la detalii si amabilitate fata de client si colectiv

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Planul de transport pana in Marea Britanie;
Contract de munca: semnat si declarat in Marea Britanie pe o perioada indelungata
Cazare asigurata conta cost

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.