Oportunitate de dezvoltare – Ucenicie in UK

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tjobsrecruit va prezinta o mare oportunitate de dezvoltare profesionala!

Pentru 12 luni vei avea sansa sa inveti cum sa ai propria afacere in UK, vei vedea de aproape care este mediul de lucru britanic si te vei specializa in domeniul livrarii si colectarii.

Responsabilitati:
- colectarea, incarcarea si livrarea pachetelor in toata tara conform rutelor prestabilite in concordanta cu procedurile companiei;
- colectarea si livrarea pachetelor in siguranta, punctual si in stare perfecta catre clientii companiei;
- scanarea produselor cu atentie sporita;
- asigurarea incarcarii si descarcarii pachetelor in siguranta;
- pastrarea depozitului, curat, ordonat si organizat;
- manipularea transportului de marfuri periculoase in conformitate cu politica firmei;
- raportarea zilnica a oricarei defectiuni aparute la scanner;
- respectarea in permanenta a policitilor si procedurilor companiei;
- utilizarea echipamentului de protectie in conformitate cu politica de siguranta si sanatate.

CERINTE

- permisul de conducere categoria C1 este obligatoriu, cu mentiunea sa nu aiba mai mult de 6 puncte de penalizare;
- cunostinte de limba engleza fluent – scris si vorbit este un criteriu obligatoriu;
- experienta anterioare pe o pozitie similara constituie avantaj;
- abilitatea de a lucra atat individual cat si in echipa;
- organizare, atitudine pozitiva, flexibilitate, dorinta de afirmare pe plan profesional.

BENEFICII OFERITE

Candidatilor li se ofera training-uri suportate de catre angajator.

Alte informatii:
- in cadrul interviului candidatul va fi supus unui test pentru stabilirea nivelului de limba engleza si unui test de matematica.
- se lucreaza 45 ore/saptamana, 2 zile pe saptamana sunt libere.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.