OPERATORI DEPOZITE UK O TAXE

Time Team Consultancy & Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acesta este un program de munca, în domeniul muncii necalificate, pe poziții ca: lucrător depozit / manipulant marfa, (care presupune activități de depozitare marfa, verificarea comparativa a bunurilor și produselor din stoc, mutarea bunurilor si produselor în depozit, semnarea actelor de livrare, consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate, selectarea și ambalarea produselor pentru expediere, sarcini de încărcare și descărcare a mărfii și bunurilor) și orice alte poziții din sfera acestui domeniu de activitate. Nu este munca fizica deosebit de grea, totul fiind automatizat.

CERINTE

Cerințe:

- limba engleza nivel mediu conversațional
- experiența într-un domeniu asemănător constituie avantaj , însa nu constituie un criteriu de departajare
- se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, serioși, prietenoși, în forma fizica și mentala buna, cu bune abilitați de comunicare, organizați și care nu au niciun fel de probleme de sănătate.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Se oferă contract legal de munca pentru o perioada nedeterminata
- Salarizarea intre 1200 Lire Sterline și 1500 Lire Sterline
- Se lucrează în ture de zi / de noapte / de weekend, în funcție de cerințele angajatorului
- Posibilitatea de efectuarea orelor suplimentare
- Asistenta specializata în obținerea formelor legale de munca și ședere în Marea Britanie (NINO, Cont Bancar, etc)

Agentie de plasare a fortelor de munca in strainatate acreditata la ITM Bucuresti