Operatori depozite Marea Britanie

AXAJOBS LINE SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatori depozite in Marea Britanie - Plasare de muncitori necalificati in conditii avantajoase!!!!

Plecarile au loc inca de la inceputul acestui an!!!
Nu rata sansa sa lucrezi legal in Anglia!

Cerinte:
- limba engleza nivel mediu
- barbati/femei intre 18-50 ani
- cu sau fara experienta

Beneficii:
- contract legal de munca pentru o perioada nedeterminata
- salarizare intre 6.70 - 9.20 lire/ora
- posibilitatea de efectuarea orelor suplimentare
- identificarea unei cazari
- cresteri salariale in functie de performante.

CERINTE

Cerinte:
- Oricine cunoaste limba engleza se poate angaja (se vor sustine teste de limba atat din tara cat si la plasarea in Marea Britanie, ba chiar mai mult, fiecare candidat va intra in contact direct cu Partenerii britanici, in cadrul unui interviu prin conferinta Skype)
- Recomandam programul “Lucratori depozite in ANGLIA" tuturor persoanelor interesate, chiar daca nu au calificare sau experienta.
- Cuplurile binevenite.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salarizare intre 7.20- 9.20 lire/ora
- program de lucru intre 40 ore - 60 ore saptamanal
- identificarea unei cazari.

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate, cu sediul in Galati, Str. Brailei nr.26, inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015.

Adresa: Str. Brailei, nr.26, Demisol, Galati, vis-a-vis de Potcoava de Aur

Inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015

Verificare Agentie pe siteul http://www.itmgalati.ro/ Informatii utile / Firme de plasare forta de munca in strainatate