OPERATORI DE IMPRIMANTA FLEXOGRAFICA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU SE PERCEPE TARIF DE MEDIERE!

O companie internationala din Marea Britanie, punctul de lucru fiind in Wales (nu foarte departe de Bristol), selecteaza minim 10 Operatori de imprimanta flexografica. Acest tip de imprimare este intalnita de regula in industria alimentara pentru imprimarea etichetelor / ambalajelor.

Responsabilitati:
- Cunoaste si respecta procesul tehnologic, parametrii de functionare, prescriptiile de calitate impuse de procesul tehologic, partile componente ale utilajelor, modul de functionare ale acestora precum si materiile prime necesare finalizarii procesului de fabricatie
- Pregateste si regleaza masina pentru imprimare
- Mentine tot timpul calitatea optima a imprimarii
- Termina comanda intr-o maniera curata si ordonata.

Salariul minim: 1916 GBP/ luna
Salariul maxim: 2333 GBP/ luna

Program de lucru:
- de regula 5 zile/ saptamana
- minim 37, 5 ore/ saptamana

Alte detalii:
- Plecare imediata!
- Salariul este de 23000-28000 GBP/ an
- Cazarea este asigurata gratuit de catre compania angajatoare pentru primele 4 saptamani
- Se ofera asigurare medicala si concediu medical platit conform legislatiei britanice in vigoare
- Se asigura o perioada de training candidatiilor care au experienta pe alte tipuri de imprimanta flexografica decat cele de tip Mark Andy sau Nilpeter

CERINTE

Documente necesare pentru inscriere:
- CV limba engleza + poza cu zambet
- 1 Fotografie tip pasaport
- 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office
- Copie pasaport / Copie C.I
- Certificatul de nastere in original
- Copie ultima diploma de studii
- Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”
- Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”
- Copie carnet de munca (daca a avut intocmit);
- Copie acte de calificare (daca aveti);
- Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii;
- 2 recomandari in original, in limba engleza, de la angajatori anteriori.
- detalii cont bancar din UK (daca exista deja).
- copie National Insurance Number (daca exista deja).

Alte cerinte:
- Cunoasterea limbii engleza la nivel incepator-conversational
- Experienta in domeniu 2-3 ani
- Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna, cu bune abilitati de comunicare, organizati si care nu au niciun fel de probleme de sanatate.

BENEFICII OFERITE

Tariful de evaluare si procesare dosar inscriere este in valoare de 550 lei, (inclusiv TVA), la momentul semnarii contractului de mediere.

NU se percep tarife de mediere !!!