Operator Depozit in Anglia

Crownwell

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crownwell Recruitment angajeaza pentru Anglia! Primele posturi incep pe data de 03.07.2016!
Operator Depozit si Preparator comanda – cautam persoane cu abilitati practice, muncitoare si responsabile. Daca te regasesti in descrierea de mai jos esti candidatul ideal pentru noi.
-Pregatirea marfurilor pentru livrarea catre punctele de vanzare.
-Incarcarea paletilor/rafturilor metalice/lazilor cu produse.
-Organizarea produselor din depozit in conformitate cu instructiunile primite in casti.
-Distribuirea si aranjarea produselor pe categorii si amplasarea in raioane.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

-Contract pe o perioada initiala de 3 luni si cu incepere imediata, urmat de posibilitatea prelungirii pe perioada nedeterminata.
-Garantarea unui numar de 40 de ore saptamanal, cu posibilitatea de ore suplimentare, in functie de dorinta angajatului.
-Concediu de odihna 28 de zile pe an.
-Salariu cuprins intre 1200 £ si 1500£/ luna (in functie de orele/ turele, lucrate).
-Cazarea poate fi asigurata de catre companie, pentru primele 3 luni, contra sumei de 70£ pe saptamana (pentru loc in camera dubla), respectiv 90£ pe saptamana (camera single), in acest pret fiind incluse utilitatile.
-Transport asigurat de catre angajator (prima saptamana transportul este GRATUIT)
-Durata aproximativa a transportului pana a locul de munca variaza intre 25-40 de minute.

CROWNWELL RECRUITMENT LTD este una dintre cele mai de incredere agenții de recrutare din Europa, avand un impresionant portofoliu de clienti.

Oferim cei mai buni candidati pentru clientii nostri si in egala masura le oferim candidatilor cele mai bune conditii de lucru in toate domeniile de activitate.

Avand o experienta de peste 7 ani pe piata din UK, compania noastra a plasat candidati pe posturi de soferi profesionisti pentru transportul de persoane sau de marfuri cat si pentru posturi de management in transporturi.

Pentru mai multe informatii va rugam sa accesati link-ul companiei: http://www.crownwell.ro

Nu percepem comision de mediere.