Operator Buldozer

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Marea Britanie, cautam 2 operatori buldozer. Compania functioneaza de peste 40 de ani in domeniul contructiilor. Detine peste 20 de utilaje grele( buldozere, escavatoare, macarale si camioane pentru diferite functii).

Responsabilitati:
- realizarea procesului de executie conform proiectului, specificatiilor tehnice si instructiunilor de lucru;
- manipularea buldozerului/buldoexcavatorului (excavatorului);
- operarea buldozerelor Hitachi Zaxis 500;
- executarea reparatiilor si remedierea defectiunilor aparute in timpul procesului de productie;
- intretinerea utilajului in conditii excelente;
- respectarea normelor din cadrul companiei ;

CERINTE

- experienta in domeniu de 3 ani;
- limba engleza la nivel conversational;
- seriozitate, responsabilitate, punctualitate;
- spirit de echipa;
- detinere permis de conducere categoria C reprezinta un avantaj ;

BENEFICII OFERITE

Cazare asigurata!
Transport gratuit!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.