Operator Benzinarii-Anglia

Sc.RentaCred-HR.AGENCY.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rentacred HR Agency recruteaza urgent candidati (barbati si femei si cuplur) cu varste cuprinse intre 20 si 45 de ani, pentru a lucra in cadrul unor benzinarii din Anglia.
Candidatii vor avea ca activitati: curatenie la locul de munca, aranjarea marfii pe rafturi, servirea clientilor.
Program de lucru: 8-10 ore / zi, 6 zile / saptamana, 1 zi va fi libera pentru odihna. Saptamanal se lucreaza 48 ore.

CERINTE

-Cunostintele limbii engleze la nivel mediu (conversational)
-Varsta cuprinsa intre 20 si 45 de ani
-Experienta de munca anterioara pe un post similar
-Fara antecedente penale / Stare buna de sanatate.

BENEFICII OFERITE

Salariul se plateste in regim de tarif orar, 7,20 GBP/ora. Salariul lunar poate ajunge intre : 1500 si 2000 lire net.
Se incheie contract de munca pe perioada de un an, cu posibilitate de prelungire de comun acord cu angajatorul.

Alte facilitati: concediu de odihna 5-6 saptamani pe an, zile libere (Sarbatorile legale, Craciunul, Ziua Cadourilor), concediu medical platit, suport in obtinerea actelor ( NINO, insurance number ), mentor, preluare de pe aeroport la sosire.

RENTA CRED –H.R. AGENCY este o companie specializata in selectia si recrutarea fortei de munca.
Contact:SC Rentacred HR Agency SRL
Tulcea str Pacii nr.3,bl S2 sc B ap 3 Parter

Fix /Fax : +40340401538
Fax : +40340815336
Mobile +40737750848-VODAFONE
+40767945193-COSMOTE
+40746600559-ORANGE
e-mail: office@angajarioriunde.ro