Oferte Infirmieri Anglia

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteti o persoana grijulie, rabdatoare si va place sa lucrati cu oamenii?
Atunci, cu siguranta vi se potriveste meseria de Infirmier in Marea Britanie!

Brilliant Recruitment - Lider în selecție de personal medical internaţional vă oferă locuri de muncă în Marea Britanie pentru INFIRMIERI/ÎNGRIJITORI PERSOANE/ASISTENTI MEDICALI

Solicitaţi-ne ofertele! Avem în portofoliu ofertele celor mai importanți angajatori din domeniul medical din UK!

NU PERCEPEM SERVICII DE MEDIERE SAU ALTE TAXE!!!
Vă invităm să aflați mai multe detalii despre ofertele noastre pentru:

- Asistență la domiciliul pacientului - Domiciliary Care Assistants;
- Îngrijire în institutii medicale - Care Assistants/Nurses;
- Nurses in spitalele sau în azilele din Anglia.

Plecările sunt imediate (interviurile sunt direct cu angajatorii, răspunsurile se primesc pe loc) și primim grupuri de prieteni sau cupluri.

SE POATE ASIGURA TRANSPORTUL!!!

Beneficii:

-se oferă contracte de muncă pe perioada de un an de zile cu posibilitate de prelungire sau nedeterminată;
-contractele sunt full time și se pot efectua și ore suplimentare;
-se poate asigura transportul-depinde de oferta aleasă;
-concedii de odihna 28 de zile/an;
-cazarea este asigurată contra cost;
-se accepta cupluri si grupuri de prieteni;
-salariile sunt intre 7,40 si 16,50 GBP (in funcție de calificare si experiență;
-pentru asistenții medicali-diploma sau adeverința Postliceala Sanitară;
-nu se cere neapărat experiență în domeniul îngrijirii de persoane, dar prezintă avantaj (daca ați avut grijă de cineva chiar si din familie, vă recomandam să specificați in CV-ul dvs.);
-nu se cer calificări.

Pentru Asistenții Medicali - se oferă suport pentru echivalarea studiilor (obţinerea PIN) in Marea Britanie.

Puteți aplica prin transmiterea CV-ului pe: office@brilliantrecruitment.ro

Relații la tel: 0350417794; 0770378936; 0773345679, program Luni - Vineri, 9-17.

Ne puteți urmări ofertele pe pagina de Facebook Brilliant Recruitment https://www.facebook.com/brilliantrecruitment/…

De asemenea, puteți vizita site-ul nostru http://www.brilliantrecruitment.ro/

Vă invităm să vă înscrieți și în grupul Brilliant Recruitment locuri de muncă -cursuri-dezvoltare profesională https://www.facebook.com/groups/695156463951532/?ref=ts&fref=ts

Pentru testimoniale

Descrierea companiei:

Brilliant Recruitment-companie specializată in selecție personal calificat si necalificat la nivel internațional.

Compania Brilliant Recruitment este înregistrată la Inspectoratul Teritorial de Muncă Vâlcea, cu număr 5595 și număr de inregistrare 32908 la ANSPDCP.

Deviza noastra, a Brilliant Recruitment este ca VOI sa reușiți! Suntem alături de VOI, atât înainte de angajare, dar cel mai important, și după angajare!

Programe: Personal medical Marea Britanie, Danemarca; Internship Marea Britanie; Logistica/Transporturi Marea Britanie; Transporturi Olanda; Mecanica utilaje agricole Franta; Vanzari Scotia; Personal hotelier Cipru si Grecia; Industrie UK.

Brilliant Recruitment este alegerea numărul I a candidaților și angajatorilor, lider în selecție internațională!

CERINTE

- Limba engleza la nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

- decontare transport.

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595