Oferte diverse de angajare în Anglia-ultimele locuri din 2017

Brilliant Professional

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profită de una din diversele oferte de angajare, în Anglia!
Selectăm femei, bărbați, cupluri, grupuri de prieteni, pentru a lucra în Anglia, pe posturi precum:
- Îngrijitor bătrâni/Infirmieri
- Asistenți medicali
- Muncitor în depozite
- Operatori coasere
- Personal hotelier

CERINTE

- Cunoștințe de limba engleză la nivel de bază/mediu/conversațional
- Disponibilitatea de a lucra minimum un an
- Experiență în postul de Asistent medical, Operator coasere și personal hotelier
- Seriozitate și profesionalism

BENEFICII OFERITE

- Posibiltate de dezvoltare profesională, salarizare progresivă
- Contract de muncă full-time, cu posibilitatea de a lucra ore suplimentare
- Cazare asigurată, contra cost
- Asistență în obținerea NINO și cont bancar
- Concediu de odihnă plătit, 28 de zile pe an

Brilliant Professional este o companie de selecție internațională.