Oferta de munca personal hotelier Anglia

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

CAMERISTE - 4 pozitii
Persoanele angajate vor avea de efectuat curatenie in 12 camere/zi, fiind atente la detalii si la calitatea muncii:
Aspirat in camere / hol
Sters praful
Curatenie in baie
Adunarea gunoiului
Schimbarea lenjeriilor/prosoapelor

RESPONSABIL CURATATORIE ( Linen Porter ) - 2 pozitii
Stragerea asternuturilor/prosoapelor folosite si spalarea lor
Curatarea uniformelor angajatilor
Atentie la detalii
Mentinerea in buna regula a stocului de lenjerie/prosoape curate/fete de masa si orice alte articole care sunt necesare in cadrul hotelului

PAZNIC DE NOAPTE ( Night Porter ) - 1 pozitie
Intampinarea clientilor care se cazeaza pe timp de noapte
Disponibil la cererea acestora pe timp de noapte pentru a-i asista cu informatii sau ajutor
Asigura siguranta hotelului pe parcursul noptii
Verifica si daca e nevoie ajuta la mentinerea curateniei in zona de receptie, hol sau orice alta zona in care sunt primiti clientii
Raporteaza superiorului orice problema aparuta

CERINTE

Cerintele angajatorului pentru a aplica sunt:
Experienta pe o pozitie similara de minimum 12 luni;
Cunoasterea limbii engleza la nivel conversational ( B1 )
Seriozitate
Atentie la detalii si amabilitate fata de client si colectiv

BENEFICII OFERITE

Pentru fiecare din joburile prezentate, oferta salariala este de 7.2 GBP brut/ora lucrata, pentru un numar de 37.5 ore/saptamana venitul minimum lunar net este de 1.060 GBP. In functie de numarul de ore efectuate, salariul poate creste considerabil.
Se ofera contract de munca semnat si declarat in Marea Britanie, iar cazarea este asigurata de angajator in cadrul hotelului pentru o suma de 190 GBP/luna, candidatii avand si acces la bucatarie pentru a-si putea gati.

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.