Oferim joburi in UK

RoLit Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajare garantata in UK! Consultanta gratuita!
Angajam personal pentru unul dintre clientii nostri din UK.
Contract de munca legal.
Locatia: Londra si imprejurimi

Locuri disponibile
Pentru femei:
-locuri de munca pentru chelnerite (cunoasterea limbii engleze)
-locuri de munca pentru barmanite (cunoasterea limbii engleze)
-locuri de munca in bucatarie
-personal de serviciu
-spalarea vaselor
-joburi aditionale
Pentru barbati
- spalatorie auto

CERINTE

Salariu platit la timp
Toate garantiile sociale
Nu sunt necesare cunostintele de limba engleza, dar reprezinta un avantaj
Masa asigurata de angajator

Costuri program:
- 50 GBP - taxe pentru introducerea in program, traducere documente, corectare CV-uri, etc.
- 200 GBP - taxa de mediere. Se achita in momentul gasirii locului de munca.

Taxele nu includ transportul!

BENEFICII OFERITE

Salarii de 1000 de lire+ bacsisuri

Suntem una din companiile de recrutare de top din Romania, specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca in Marea Britanie, Olanda, Norvegia, Germania si alte tari. Constant oferim joburi LEGALE cu contract PERMANENT sau SEZONIER.