O COMPANIE DIN MAREA BRITANIE ANGAJEAZA SOFERI PROFESIONISTI

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Sofer Profesionist
Tara : Marea Britanie

Locatie : West Midlands
Pozitii disponibile: 10
Locul de munca: Companie Privata
Salariu :
Pe ora pentru urmatoarele categorii: Ziua
De Luni-Vineri Ore suplimentare in timpul zilei
Noaptea Ore suplimentare in timpul noptii
Sambata
Duminica
Categoria C1 8.15 Lire sterline - 8.5 lire sterline 10.15 lire sterline -10.5 lire sterline 9 lire sterline - 9.50 lire sterline 10.5 lire sterline 10 lire sterline 10.5 lire sterline
Categoria C 9 lire sterline – 10 lire sterline 11 lire sterline -12 lire sterline 10 lire sterline -11 lire sterline 12 lire sterline-13 lire sterline 11 lire sterline 12 lire sterline
Categoria CE 10 lire sterline -11 lire sterline 12 lire sterline -13.5 lire sterline 11 lire sterline -13 lire sterline 13 lire sterline -13.5 lire sterline 12.5 lire sterline 13.5 lire sterline
Categoria CE cu ADR 12 lire sterline 12 lire sterline 13 lire sterline 13 lire sterline 13 lire sterline 14 lire sterline

CERINTE

Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: nedeterminata
• Se lucreaza in medie 8 ore pe zi, de Luni-Vineri
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : asigurata de angajator contra cost,
• Costul transportului este platit de catre candidat,
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,
• Sprijin in obtinerea National Insurance Number,
• Sprijin pentru inregistrarea la Medicul de Familie in Marea Britanie,
Conditii de recrutare:
• Experienta INTERNATIONALA in conducerea camioanelor de tonaj mare,
• Experienta in conducerea masinilor de tonaj mare in Marea Britanie constituie avantaj.
• Carnet de conducere categoria C+E, certificat ADR( colete si cisterna), Card Digital Tahografic si Atestatul de Transport Marfa,
• Cunostinte medii de limba engleza
Ce trebuie sa faceti??
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.