Îngrijitori bătrâni în Azile și la domiciliul pacienților

Brilliant Professional

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectăm femei, bărbați, cupluri, pentru a lucra în Anglia, pe postul de Îngrijitor bătrâni!
Programe:
- Îngrijitori bătrâni în Azile
- Îngrijitori bătrâni la domiciliul pacienților

CERINTE

- Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu
- Permis de conducere (pentru oferta de Îngrijitor la domiciliul pacienților, nu și pentru Azil!)
- Experiență non-profesională (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs);
- Experienţă profesională (Cursuri de Infirmier, Postliceala Sanitară) nu este obligatorie, dar poate constitui avantaj;
- Nu se solicită diplome/calificări pentru Infirmieri/Îngrijitori.
- Profesionalism
- Seriozitate
- Disponibilitatea de a lucra pe o perioadă de minimum un an de zile

BENEFICII OFERITE

- Se oferă contracte de muncă pe perioada nedeterminată;
- Contractele sunt full time și se pot efectua și ore suplimentare;
- Concediu de odihnă 28 de zile/an;
- Cazarea este asigurată contra cost;
- Salarii între 7,55 şi 10 GBP/oră (in funcție de calificări și experiență)

Brilliant Professional este o companie de selecție internațională.