Îngrijitori bătrâni/Infirmieri în Anglia-cu și fără experiență

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectăm femei, bărbați, cupluri, grupuri de prieteni, pentru a lucra în Anglia, pe postul de Îngrijitor bătrâni/Infirmier în Anglia!

Programe:
- Îngrijitori bătrâni/Infirmieri în Azile/Cămine/Clinici
- Îngrijitori bătrâni/Infirmieri la domiciliul pacientului

CERINTE

- Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu-conversațional
- Nu se cere obligatoriu experiență în domeniul îngrijirii de persoane, dar reprezintă avantaj (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs);
- Pentru asistenții medicali - diplomă sau adeverință Postliceala Sanitară;
- Nu se solicită obligatoriu calificări pentru infirmieri sau/și îngrijitor;
- Permis de conducere categoria B (doar în cazul ofertei Îngrijitor bătrâni la domiciul pacientului)

BENEFICII OFERITE

- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată; full-time, cu posibilitatea de e efectua ore suplimentare;
• Concediu de odihnă plătit - 28 zile/an;
• Salarizarea este cuprinsă între 7,60£/oră şi 10£/oră in functie de experiență și calififcare;
• Cazarea este oferită, contra cost;
• Suport în obţinerea National Insurance Number şi deschiderea contului bancar.

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595