Îngrijitori bătrâni/Asistenți medicali în Marea Britanie

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai avut grijă vreodată de cineva, poate chiar de cineva din familie?
Vorbeşti limba engleză la nivel conversaţional şi ai nevoie urgent de un loc de muncă?
Trimite CV-ul tău pe e-mail: office@brilliantrecruitment.ro, pe site: http://www.brilliantrecruitment.ro/contact sau și mai simplu contactează-ne telefonic: 0350417794, program: 9-17, Luni-Vineri.
CONTRACTE DE MUNCĂ ÎN DOMENIUL ÎNGRIJIRE ANGLIA!

NU SE PERCEP TAXE SAU SERVICII DE MEDIERE!!!
Relații la tel: 0350417794; 0773345679; 0770378936
Program: Luni - Vineri, 9-17.
Brilliant Recruitment- Alegerea numărul 1 a Candidaților și Angajatorilor, Lider în Selecție Internațională!

CERINTE

- Limba engleză la nivel conversațional
- Nu se cere obligatoriu experiență în domeniul îngrijirii de persoane, dar reprezintă avantaj (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs);
- Pentru asistenții medicali - diplomă sau adeverință Postliceala Sanitară;
- Nu se solicită obligatoriu calificări pentru infirmieri sau/și îngrijitori.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Se oferă contracte de muncă pe perioada nedeterminată;
- Contractele sunt full time și se pot efectua și ore suplimentare;
- Se decontează transportul în limita a 100 GBP (în funcţie de oferta aleasă);
- Concediu de odihnă 28 de zile/an;
- Cazarea este asigurată contra cost;
- Salariile sunt între 7,50 si 16 GBP (în funcție de calificare și experiență);

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595