Îngrijitoare/îngrijitori de persoane în vârstă din Anglia

Cekal Recruitment Limited

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cekal este o agenție de intermediere a forței de muncă cu sediul în Marea Britanie care se ocupă cu recrutarea îngrijitorilor pentru persoane în vârstă, îngrijitorilor pentru copii (programe educaționale au pair) și asistentelor medicale pentru muncă în toată Marea Britanie. Suntem un birou legal de intermediere a forței de muncă cu Company Number: 8321774.
Spre deosebire de celelalte birouri poloneze Cekal are sediul său în Marea Britanie, colaborând doar cu cele mai bune firme din branșă. Posedăm așa numitul fond SOS datorită căruia suntem în stare să ajutăm candidatul în cazul unor situații urgente neașteptate. Deoarece suntem în Anglia, candidatul se poate simți complet în siguranță deja din primele zile de ședere la angajator.

CERINTE

Efectuăm recrutări permanente pentru posturile de:

LIVE IN CARE - îngrijitoare cu cazare adică îngrijirea în casa persoanei îngrijite pentru o perioadă de 4-6 săptămâni cu pauze de 1-2 săptămâni. Salarizare:,370-420 GBP pe săptămână
COMMUNITY CARE - adică îngrijitoarea socială - este un serviciu care constă în vizitarea persoanelor îngrijite de către aceasta utilizând autoturism de serviciu și în ajutor la activitățile precum îmbrăcare, spălare, pregătirea meselor, și altele. Salarizarea de la 7,50 GBP/h până la 10 GBP/h + autoturism de serviciu
CARE ASSISTANT – adică îngrijirea seniorilor în casele de ocrotire a persoanelor în vârstă. Dispunem de oferte în întreaga UK. Salarizarea 7 GBP/h

Asigurăm cazare ieftină în camere de o singură persoană sau în camere gratuite (live-in care)
Dacă cunoști limba engleză la nivel comunicativ contactează-ne – vei lucra imediat!
Nu comision
Candidatul trebuie să aibă pașaport valabil cu scopul obținerii cazierului britanic. Aceasta este o condiție necesară.

Trimite CV-ul tău exclusiv în limba engleză la adresa kontakt(at)cekal.pl, scriind ca titlul denumirea ofertei care te interesează (Live-in, community, care assistant)
Skype address: cekalpraca
Consultanții noștri vorbesc limba engleză sau polonă.