ÎNGRIJITOARE LA DOMICILIU - ASISTENT PERSONAL UK

Wide Range Services and Consultancy

Job expirat

RESPONSABILITATI

Îngrijitoare la domiciliu - LIVE IN (PA - Personal Assistant)
Wide Range Services te invită să explorezi Marea Britanie și să primești un salariu competitiv!
Angajatorul caută persoane care doresc să practice și să evalueze experiența în domeniul îngrijirii!!

• Plasare gratuită!

• Training complet de cinci zile în cadrul firmei pentru pregătirea Dumneavoastră. (cazare gratuită și pe durata cursului)
• Mesele și cazarea este oferit gratuit
• Salarizare £ 1495 pe lună (brut)

O scurtă descriere a postului: Ajutor oferit persoanei îngrijite în rutinele zilnice,acordarea îngrijirilor igienice. Se ocupă în principal cu asigurarea confortului persoanelor îngrijite. Supravegherea stării de sănătate.
• concediu plătit 28 zile
• oportunități de educație continuă

Candidatul ideal:

• Experienta in ingrijire constă ca avantaj
• persoană de încredere, calm și răbdător, care este dispus să ajute persoanele cu handicap
• Permis de conducere EU cat. B
• Nivel de cunoaștere a limbii engleze -AVANSAT

Responsabilitati:

Ajutor oferit persoanei îngrijite în rutinele zilnice,acordarea îngrijirilor igienice. Se ocupă în principal cu asigurarea confortului persoanelor îngrijite. Supravegherea stării de sănătate.
• oportunități de avansare

CERINTE

Cerințe:

Compania Wide Range Services and Consultancy este înregistrat în Anglia și Wales cu sediul în Bognor Regis, Marea Britanie.

Avem posibilitatea să vă oferim locuri de muncă cu contract legal pe perioadă nedeterminată și cu cazarea/masa asigurată din prima zi.

Oferim sprijin în România și în Marea Britanie pe tot parcursul procesului de plasare și pe tot parcursul contractului de muncă.

Puteți aplica pentru următoarele locuri de muncă:

+ Locuri de muncă în domeniul Care +
- Asistent medical - Îngrijitor persoane în vârstă la domiciliu - Îngrijitor persoane în vârstă în cămine de bătrâni

* Locuri de muncă în domeniul HoReCa * - Recepționer - Bucătar Șef - Bucătar - Ajutor Bucătar - Barman - Ospătar - Asistent General - Personal Curățenie

~ Programul de Îngrijire Copii ~