Îngrijire bătrâni (comunitate) Anglia

SLAUGYTOJA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta: Îngrijire bătrâni (comunitate)
Salariul: £8.10 – £8.50 (până la £9/h)
Țara: Anglia, UK

Descriere:
Compania Slaugytoja caută infirmieri pentru munca de grijă pentru bătrani sau persoane cu dizabilitati, in azile private din Anglia.
Pentru vârstnici, chiar si lucrurile elementare, cum ar fi servirea mesei, imbrăcatul, plimbarea sau igiena personala, devin dificile. Obiectivul vostru va fi să-i ajutați unde va fi nevoie. Acest job presupune solicitarea dumneavoastră și din punct de vedere emotional, așa ca este important să vă mențineti stabili și să nu vă lăsati intimidați.

Detalii:
- Fără taxe, comisioane, impozite...
- Contractul de angajare este semnat înainte de plecare (va avea loc și un interview direct cu angajatorul)
- Mașina de lucru oferită de angajator
- 28 de zile de vacantă pe an
- 2 schimburi (7-12, 16-22)
- Acomodarea, înscrierea pentru asigurarea medicală oferită de angajator.

CERINTE

- Un nivel mediu-avansat de limba engleză (B2 – C1)
- Permisul de conducere cat.B (dacă nu aveți este posibilitatea de lucrat la domiciliu)
- Experiența în domeniu este bine-venită
- Să fiți motivați să lucrați pentru un termen îndelungat

Slaugytoja.eu este o companie internaţională de recrutare şi plasare a personalului medical din România, Ungaria, Bulgaria, Slovacia, Lituania şi Letonia. Suntem specializaţi în servicii de recrutare personalizate şi eficiente.