Îngrijire bătrâni, Anglia-Azile/Clinici/La domiciliul pacientului

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aplică pentru postul de Infirmier/Îngrijitor bătrâni, în Anglia!
Programe:
- Infirmieri/Îngrijitori în Azile și Clinici;
- Infirmieri/Îngrijitori la domiciliul pacientului.

CERINTE

Cerințe:
- Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional;
- Experiență non-profesională (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs);
- Experienţa profesională (Cursuri de Infirmier, Postliceala Sanitară) nu este obligatorie, dar poate constitui avantaj;
- Nu se solicită diplome/calificări pentru Infirmieri/Îngrijitori.

BENEFICII OFERITE

Beneficii multiple:
- Contracte pe perioadă nedeterminată;
- Contractele sunt full time și se pot efectua ore suplimentare;
- Salarii cuprinse între 7,60 și 10,00 GBP/oră, în funcție de calificări și experiență;
- Posibiltate de dezvoltare profesională, salarizare progresivă
- Cazare asigurată, contra cost
- Asistență în obținerea NINO și cont bancar
Se acceptă cupluri și grupuri de prieteni!
Se acceptă și persoane care nu au experiență în acest domeniu (depinde de ofertă)!

​​Vă oferim servicii complete, fără costuri!
- Testare la limba engleză
- Realizarea CV-ului într-un mod profesionist
- Ajutor în întocmirea dosarului de angajare ​
​​​​- Asistență pe toată durata procesului de angajare, cât și după angajare​)!

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595