Infirmier-Centru de Îngrijire Greater Manchester Interviuri la Bucuresti in 25 si 26 Aprilie 2016

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Centru de Ingrijire – Se lucreaza prin Agentie
Pozitie : Asistent Medical
Tara : Infirmier
Locatie : Greater Manchester
Pozitii disponibile: 30
Locul de munca: Centru de Ingrijire
Salariu : 7 lire pe ora
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: 1 an de zile cu posibilitate de prelungire
• Salariul : 7 lire sterline brut pe ora pentru turele pe parcursul saptamanii si 7.50 lire sterline brut pe ora pe turele de la sfarsitul saptamanii
• Se lucreaza intre 36-70 ore pe saptamana
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : asigurata la costul de 100 de lire sterline pe saptamana cu utilitatile incluse
• Costul biletului de avion rambursat dupa primele 3 luni
• Instruire si perioada de inductie
• Preluare de la aeroport
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Experienta in Ingrijirea persoanelor Varstnice
• Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.